V20 Cordless Leaf Blower, 125 mph, Bare Tool Only (CMCBL0100B)
| ASIN | B07MFD673S |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | Yes |
| Best Sellers Rank | #46,518 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #180 in Leaf Blowers #1,037 in Power Tools (Tools & Home Improvement) |