D**A
Lots of fun a good taste!
Who does not like nuttella?? I think to everybody. But having 11 libs of it is a dream come true. All my familiy is happy with this mega size!!
F**N
Tastes great, but not cost-effective for this size
I love Nutella. It's one of my all-time favorite treats. But, the cost per ounce for this 11 pound jar is nearly twice as high as what it is for the 13 ounce jars I buy in a grocery store. This contains about the same amount of Nutella as 13 to 14 of the smaller jars, but for nearly twice the price. Think before you buy.
K**M
If it was a bit cheaper I'll buy again
The best
P**N
Who wouldn't want 11lbs of Nutella?!
Bought this on deployment so all of the Marines could make any food exciting. Worked out great. Serves about 11 people a day for 6 months....
T**M
Nutella is great, 11lbs of Nutella is even better.
Cannot complain at all with this. It showed up fast, no problem with the packaging and it is literally bigger than my sister's head.
U**R
Nutella gets 7 stars from me, not just 5.
what else could I give it? Nutella is so good, I eat it with a spoon, not just on my bagel.
R**D
Five Stars
Delivered on time and was as advertised.
J**H
Five Stars
11 lbs goes faster than you would think!
Trustpilot
1 day ago
1 month ago